Banner
Banner
         
   


 


Nabídky a rozpočty

Na základě projektové dokumentace provádíme výpočet výkazů výměr, na jejichž podkladě pak vznikne rozpočet stavby. Již několikátým rokem jsme držiteli certifikátu uživatele Cenové soustavy ÚRS.

    ÚRS PRAHA, a.s. (www.urspraha.cz) vznikl v roce 1992 jako nástupnická organizace Ústavu racionalizace ve stavebnictví. Základní činností firmy jsou služby v oblasti oceňování stavební produkce. Dále vytváří analýzy vývoje a prognózy ve stavebnictví, v regionálním rozvoji a bytové problematice pro státní i soukromý sektor.

    Pro tvorbu nabídek a výrobních kalkulací používáme software KROS plus s Cenovou soustavou ÚRS, kterou používá několik tisíc organizací působících na stavebním trhu.

 

   
 
   


 

Rozpočty

      Nabídky a rozpočty

  • Na základě projektové dokumentace provádíme výpočet výkazů výměr na základě kterých pak vznikne rozpočet stavby. již několikátý rokem jsem držiteli certifikátu uživatele Cenové soustavy ÚRS.
  • ÚRS PRAHA, a.s. (www.urspraha.cz) vznikl v roce 1992 jako nástupnická organizace Ústavu racionalizace ve stavebnictví. Základní činností firmy jsou služby v oblasti oceňování stavební produkce. Dále vytváří analýzy vývoje a prognózy ve stavebnictví, v regionálním rozvoji a bytové problematice pro státní i soukromý sektor.
  • Pro tvorbu nabídek a výrobních kalkulací používáme software KROS plus s Cenovou soustavou ÚRS, kterou používá několik tisíc organizací působících na stavebním trhu.